Фільми
Фільми

Последние записи

чи Зможе збірна України виграти Євро 2012 - ?

Чи зможе збірна України виграти Євро 2012 - це буде точно відомо тільки наступного року. А зараз ми можемо тільки аналізувати останні матчі нашої команди, робити якісь припущення і звичайно ж мріяти про звання "Чемпіона Европи".
Почнемо з аналізу. Дивився я декілька останніх Футбольных матчів в записи національної команди. Почну з гри з Голландією. Футболісти країни тюльпанів приїхали другим складом. І що ми бачили на полі, практично рівну гру, що могло б додати нам упевненості в збірній, але ж гра була не проти віце-чемпіонів світу, а проти їх дублерів. Радувало, що хлоп'ята після перерви вийшли заведені, але цього у футболі мало. Черговий раз Алієв показав, що уміє добре бити із-за межа штрафного, а оборонна лінія як ми вже звикли дала тріщину. Наступний матч з поляками показав знову таки слабку гру в обороні і ніякої конструктивної гри. За першу 45 хвилинку тільки один небезпечний момент, а нам повезло, що у поляків шкутильгає реалізація. Другий тайм показав знову таки слабку лінію захисту. Поляки різали оборону як ніж масло. Повезло тільки в тому, що два футболісти "Карпат" зуміли вбити неслухняний м'яч в сітку воріт суперника, створивши момент з повітря. Із збірною Чилі, яка також не грала основним складом, в України почав з'являтися прогрес, пішла небагато гра. Наступним суперників жовто-блакитної команди була Канада. Провальний перший тайм показав на табло 0-2 на користь северо-американцев. Калітвінцев в другій половині гри випустив відразу всіх своїх джокерів - Алієва, Мільовського, Гусева, Олейника і Тімощука. І результат не змусив себе чекати. Четвірка зі свіжими силами плюс Шевченко просто розривали оборону суперника, що принесло прийнятний результат - 2:2. Довгожданий матч з Бразильцями закінчився цілком прогнозоване 2-0 на користь латиноамериканцев, матч показав, що проти технічних футболістів наша збірна грає беззубо. Два моменти за весь матч це все на що вистачило наших земляків. Швейцарія запам'яталася стандартами, практично всі повітряні дуелі були а їх активі та ще величезний плюс грамотні дії в атаці. Українці наголосилися тільки дальніми ударами. Гра з італійцями провіщала бути цікавою. Виник реальний випадок вперше узяти верх над Італією, яка постійно перемагає Україну, так ще і напередодні засідання виконкому ФФУ, де затверджуватиметься кандидатура головного тренера національної збірної. Калітвінцев міг поміняти статус тимчасово виконуючий на головний тренер збірної. Але матч в черговий раз був провалений, і навіть таке грізне знаряддя як Алієв, при виконання стандартів, зробило осічку. Не зміг створити Юрій Миколайович боєздатну команду. Прийшов йому на зміну Блохин. І була перша перемога Блохина над узбекистаном. Футболісти продемонстрували непогану гру. Спочатку по словах вимотали суперника, а в другому таймі просто розірвали азіатів. Після поєдинку з'явилася надія, що в країні з'являється дієздатний футбольний колектив. Але тут з'явилися французи. Почали гості можна сказати другим складом, з ним наші грали непогано, хоча показували не супер футбол. Воротарям треба було потрудитися. Матч поволі йшов до нічийного результату. Блан вирішив підсилити склад футболістами основи. До нашого нещастя їм вистачило всього 15 хвилин для повного знищення нашої збірної.
<p>Подведем підсумок - на даний момент національна збірна України може на рівних грати тільки з командами середнього і низького рівня. З нинішнім вибором гравців, українці просто зобов'язані показувати якісніший футбол. А якщо застосувати командну гру київського "Динамо" зразка 1985/86 року під керівництвом метра Лобановського, то можна було б обігравати тих же італійців, французів і бразильців які зараз переживають не кращі часи. Можливо федерація зробила помилку підписавши контракт з Блохиним, а не запросивши іноземного фахівця. Зараз головне, що б Олег Володимирович знайшов потрібні слова для кожного футболіста, зміг допомогти зіграти якнайкраще всім підопічним і звичайно ж підготувати для серйозних битв на Євро. Чекаємо від України нової якісної командної гри в кожному матчі з повною самовіддачею, і звичайно ж перемог.
Дивився Фильмы про футболе, звичайно ж там багато фільмів засновано на фантазії сценаристів, але в них люди всі віддають ради футболу і перемоги. Одна людина може вирішити долю гри або всього чемпіонату. Так от у мене як і у багатьох українських любителів футболу є величезне бажання, що б така людина знайшлася і в нашій збірній. Що б перші чемпіонські медалі дзвеніли саме на домашньому європейському чемпіонаті, а на вулицях цілу ніч тривав карнавал як в Ріо де Женейро. Україна я в Тебе вірю.